+420 736 629 580 info@tanecnidufkovi.cz Zobrazit menu

Semináře a společenské večery


NAUČTE SE S NÁMI OPRAVDU DOBŘE TANČIT!

Seminář Kunratice 2016 - společné fotoTaneční seminář

Zúčastněte se našich intenzivních dvou a půl denních tanečních seminářů za účasti profesionálních učitelů, či tanečníků.

Tyto taneční semináře jsme zavedli v minulém roce 2015 a letos znovu opakovali (2016).

Semináře sklidili velký ohlas. Skvělá atmosféra, profesionální výuka, velký posun ve Vašem tanečním umění. Ale také velká zábava a legrace to jsou atributy k tomu abychom v této činnosti pokračovali a dále tyto semináře pořádali pravidelně každý rok, dokonce 2x do roka.

To vše s námi můžete prožít v květnu a říjnu, v Kunraticích u České Kamenice, jak již bylo řečeno pravidelně každý rok.


PŘIJEĎTE A BUDETE NADŠENI!

Plánujeme další taneční seminář ve dnech 17. a 18.září 2016 v Kunraticích u České Kamenice, penzion u Cempů. Zájemci se mohou hlásit na E-mailu uvedeném v hlavičce stránky. Taneční seminář bude uskutečněn pouze za předpokladu dostatečného počtu zájemců.

Hlaste se co nejdříve!Závěrečný večer - Kavárna 2014Společenské taneční večery

Pravidelně již každým rokem pořádáme 2 společenské večery do roka. Jeden „Vánoční“ a jeden „jarní“.
To jsou večery na které jsme v Teplicích tak dlouho čekali. Přijít na společenskou událost kde vám nepřetržitě hraje taneční hudba a vy si opravdu můžete zatančit a užít společenský tanec..To v Teplicích určitě nenajdete na žádném vysoce postaveném plese.

A kdo Vám bude hrát k tanci a poslechu. No přeci hudební skupina MANE pod vedením pana Honzi Matouše. A to je opravdu nádhera.


UŽ SE TĚŠÍTE?  NEVÁHEJTE A PRIJĎTE. SRDEČNĚ  ZVEME.