+420 736 629 580 info@tanecnidufkovi.cz Zobrazit menu

Nabídka tanečních kurzů


KDYŽ TANEČNÍ, TAK TANEČNÍ KDE SE POBAVÍTE!


Jsme velmi hrdí na to, že si naše taneční kurzy vybírá každý rok velké množství lidí a podle našich  odhadů  jsme  stale největší klasickou taneční školou v Teplicích. Mnohem více než o počty klientů nám ale jde o to, s jakým pocitem z našich kurzů odcházíte. To je totiž hlavním měřítkem toho, zda práci, kterou děláme, děláme dobře.

NAŠE TANEČNÍ, TO JE ZÁBAVA, ŽÁDNÁ DREZŮRA!

Kdo vás bude učit?

V našich tanečních kurzech učí nejen taneční mistři s odborným vzděláním a dlouholetou praxí, ale i nově se rodící skupina mladých vyučujících. Tito noví asistenti jsou školení na tanečních seminářích po celé  republice a přinášejí do našich tanečních nové trendy a postupy.

Především se ale na Vás všichni moc těšíme a naše práce s Vámi nás opravdu baví.
Většinou nás už znáte.

Vyučují taneční lektoři Petr Dufek ml. a Lída Dufková,  Jan Postl,  Nikol a Lucie Dufkovi  a dále naši asistenti, především z řad mládeže a našich odchovanců.

Existuje mnoho důvodů, proč si myslíme, že naše taneční kurzy jsou ty, které si můžete vybrat. Ať už jsou to krásné taneční sály v centru Teplic nebo přátelská a rodinná atmosféra Domu kultury v Proboštově. Příjemný a přátelský přístup tanečních mistrů a jejich asistentů, schopnost naučit Vás elegantně tančit, moderním způsobem výuky Vás zasvětit do podstaty tance, pobavit a zrelaxovat.