Buďte v obraze

Aktuální blog o našich tanečních.

Individuální lekce pro každého

Využijte naší nabídky individuálních kurzů, zdokonalte svou techniku a osvěžte si to, co jste se už kdysi naučili. 

Proč individuální lekce? Individuální hodina stojí na úplně jiném formátu než skupinová výuka. Máte plnou pozornost lektora, učíte se tak, jak se učí profesionálové. Nejde jen o to zapamatovat si kroky, ale i to, jak správně našlápnout či jak zkoordinovat celé své tělo. Jak hodina probíhá? Domluvíme se spolu, jakým směrem se chcete vydat. Přejete si zopakovat kroky a techniku konkrétního tance? Nebo se chcete zaměřit na latinskoamerické či jen standartní tance? To vše záleží na domluvě, nebojte se zavolat a poptat se na více informací. 

Místo: Krásně zrekonstruovaný sál v Kulturním domě Proboštov (ulice Dělnická 52) bude celý váš. 

Cena: 1 hodina - 500,- korun včetně ozvučení a nájmu sálu. 

           2 hodiny - 800,- korun včetně ozvučení a nájmu sálu.

Pro více informací nám volejte na telefonní číslo 736 629 580 či 777 770 312. 

pojďte s námi zbytek roku 2022 a rok 2023 pěkně protančit. 

Vaše Taneční Dufkovi.

Taneční mládež podzim 2022

Důležité!!!

V letošním roce pokračujeme v dlouholeté tradici, kdy jedna lekce bude zaměřena na stolování a stolničení a také na etiketu společenského chování. Lekce bude uskutečněna na Kavárně Krušnohorského divadla Teplice. :))

Nejen, že jsme změnili vzhled našeho WEBu, ale snažíme se zlepšovat i další oblasti našich tanečních kurzů. V Proboštově jsme se pusitli do rekonstrukce našeho tanečního sálu. Sál má nový kabát a generální opravy se dočkala i taneční plocha - parkety jsou přebroušeny, vytmeleny a dostaly nový lak.

21.09.2019

A je to tady. Podzimní taneční kurzy začaly! V Kulturním domě v Teplicích začala další série podzimních tanečních kurzů Tanečních Dufkovi. Sezónu otevřel tradiční kurz - Mládež začátečníci. Snažíme se vzbudit v další mladé generaci vztah k tanci a pohybu.

Prosíme o Vaši shovívavost při prohlížení našich nových stránek. Přecházíme na nový redakční systém, který je modernější, přizpůsobený novým technologiím a doufáme i příjemnější pro Vás.