Buďte v obraze
Aktuální blog o našich tanečních.

Taneční mládež podzim 2020

Nepřehlédněte!!! 

Možnost objednání podzimního kurzu 2020 pro mládež neustále probíhá.

Objednat jej můžete v našem eshopu.

Taneční mládež podzim 2020

Důležité!!!

Od letošního roku se vracíme k dlouholeté tradici, kdy jedna lekce bude zaměřena na stolování a stolničení a také na etiketu společenského chování. Lekce bude uskutečněna na Kavárně Krušnohorského divadla Teplice. :))

Abychom Vám ulehčili hledání místa tanečních lekcí pro začátečníky, které střídavě probíhají na Malém sále Krušnohorského divadla Teplice a střídavě v Estrádním sále DK Teplice, zveřejňujeme zde rozpis jednotlivých lekcí. Zároveň tu najdete informace o speciálních aktivitách probíhajích v rámci dané lekce.

Podívejte se s námi na video, které natočila regionální televize KTV Štětí na taneční soutěži, o které jsme Vás již informovali a na které nás páry z našich tanečních tak skvěle reprezentovaly.

Nejen, že jsme změnili vzhled našeho WEBu, ale snažíme se zlepšovat i další oblasti našich tanečních kurzů. V Proboštově jsme se pusitli do rekonstrukce našeho tanečního sálu. Sál má nový kabát a generální opravy se dočkala i taneční plocha - parkety jsou přebroušeny, vytmeleny a dostaly nový lak.

Páry z našich tanečních speciálek nás opět skvěle reprezentovaly na taneční soutěži "O cenu města Štětí" amatérské ligy SUT.