Buďte v obraze

Aktuální blog o našich tanečních.

LATINO LADIES ZAČÁTEČNICE

ÚTERÝ 23.11.2021 SE KONÁ DVOUHODINNOVÁ LEKCE OD 17:30 DO 19:30. TĚŠÍME SE

Individuální lekce pro každého

Využijte naší nabídky individuálních kurzů, zdokonalte svou techniku a osvěžte si to, co jste se už kdysi naučili. 

Proč individuální lekce? Individuální hodina stojí na úplně jiném formátu než skupinová výuka. Máte plnou pozornost lektora, učíte se tak, jak se učí profesionálové. Nejde jen o to zapamatovat si kroky, ale i to, jak správně našlápnout či jak zkoordinovat celé své tělo. Jak hodina probíhá? Domluvíme se spolu, jakým směrem se chcete vydat. Přejete si zopakovat kroky a techniku konkrétního tance? Nebo se chcete zaměřit na latinskoamerické či jen standartní tance? To vše záleží na domluvě, nebojte se zavolat a poptat se na více informací. 

Místo: Krásně zrekonstruovaný sál v Kulturním domě Proboštov (ulice Dělnická 52) bude celý váš. 

Cena: 1 hodina - 400 korun včetně ozvučení a nájmu sálu. 

           2 hodiny - 600 korun včetně ozvučení a nájmu sálu.

Pro více informací nám volejte na telefonní číslo 736 629 580 či 777 770 312. 

Pojďte s námi rok 2021 pěkně protančit. 

Vaše Taneční Dufkovi.

Taneční mládež podzim 2021

Důležité!!!

Od letošního roku se vracíme k dlouholeté tradici, kdy jedna lekce bude zaměřena na stolování a stolničení a také na etiketu společenského chování. Lekce bude uskutečněna na Kavárně Krušnohorského divadla Teplice. :))

Při příležitosti 50 let založení našich tanečních pořádají Taneční Dufkovi a DK Teplice ples v Krušnohorském divadle Teplice, který se koná v

Stejně jako v říjnu se opět potkaly taneční soutěže ČSTS (Český svaz tanečního sportu) a amatérské ligy SUT (Svaz učitelů tance) a naše páry z Tanečních Dufkovi se vydaly poměřit síly do obou soutěží.

Tak tohle tu ještě nebylo. V jeden den probíhala soutěž ČSTS GRAND PRIX Hradec Králové a Mistrovství Čech 2019 a zároveň soutěž amatérské ligy SUT Hobby Dance v Dobroměřicích u Loun. V obou dvou soutěžích jsme měli svá želízka v ohni a v obou dvou soutěžích jsme se skvěle umístili.

Podívejte se s námi na video, které natočila regionální televize KTV Štětí na taneční soutěži, o které jsme Vás již informovali a na které nás páry z našich tanečních tak skvěle reprezentovaly.