Buďte v obraze
Aktuální blog o našich tanečních.

Latino Ladies Pozor!

Latino Ladies začátečnice - vzhledem k rychlému naplnění kurzů pro vás otevíráme další kurz, který se bude konat ve středu od 17 hodin v KD Proboštov. Přhlášky zde.

Taneční mládež podzim 2020

Nepřehlédněte!!! 

Možnost objednání podzimního kurzu 2020 pro mládež neustále probíhá.

Objednat jej můžete v našem eshopu.

Taneční mládež podzim 2020

Důležité!!!

Od letošního roku se vracíme k dlouholeté tradici, kdy jedna lekce bude zaměřena na stolování a stolničení a také na etiketu společenského chování. Lekce bude uskutečněna na Kavárně Krušnohorského divadla Teplice. :))

Při příležitosti 50 let založení našich tanečních pořádají Taneční Dufkovi a DK Teplice ples v Krušnohorském divadle Teplice, který se koná v

Stejně jako v říjnu se opět potkaly taneční soutěže ČSTS (Český svaz tanečního sportu) a amatérské ligy SUT (Svaz učitelů tance) a naše páry z Tanečních Dufkovi se vydaly poměřit síly do obou soutěží.

Tak tohle tu ještě nebylo. V jeden den probíhala soutěž ČSTS GRAND PRIX Hradec Králové a Mistrovství Čech 2019 a zároveň soutěž amatérské ligy SUT Hobby Dance v Dobroměřicích u Loun. V obou dvou soutěžích jsme měli svá želízka v ohni a v obou dvou soutěžích jsme se skvěle umístili.

Podívejte se s námi na video, které natočila regionální televize KTV Štětí na taneční soutěži, o které jsme Vás již informovali a na které nás páry z našich tanečních tak skvěle reprezentovaly.